Шановні мешканці міста!

Питання щодо заборгованості населення за спожиті комунальні послуги є одним з тих непростих питань, які потрібно вирішувати у сфері ЖКП. Адже воно напряму впливає на можливість функціонування підприємств галузі, надання ними якісних, життєво необхідних послуг.

Фінансове становище українських родин зараз дуже непросте. Але не забуваймо, що після перемоги борги за комунальні послуги, в тому числі за послуги з поводження з твердими побутовими відходами, доведеться погасити. Українці звільнені від пені і штрафів за несплату комунальних послуг. Але, загалом оплату за комунальні послуги в Україні не відмінено, адже комунальні підприємства працюють як і раніше.

Нагадаємо, що зараз в Україні діє мораторій на підвищення будь-яких тарифів на комунальні послуги, а тому саме час провести оплату спожитих послуг.

У цей складний для країни час, КП «СпецЕко» продовжує надавати споживачам послуги з вивезення твердих побутових відходів, не дивлячись на те, що заборгованість за спожиті послуги зростає.

Тому, звертаємося до Вас з проханням, не накопичувати борг, а вирішувати питання шляхом повної сплати заборгованості за раніше надані послуги або укладення договору розстрочення заборгованості, щоб Підприємство мало змогу і в подальшому своєчасно та в повному обсязі надавати мешканцям міста послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Ми вдячні кожному споживачу, який допомагає тримати комунальний тил, адже це частинка перемоги! Навіть часткова оплата послуг є дуже цінною для нас і допомагає Підприємству працювати безперебійно.

       Сподіваємося на Ваше розуміння та своєчасну оплату!