В Горішніх Плавнях почали дезінфікувати підї’зди.

       На час карантину робітники з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями продовжують щоденну працю на передовій боротьби з коронавірусом, виконуючи як свої безпосередні обов’язки, так і надаючи додаткову послугу – дезінфекцію. Виконувати дану роботу працівники КП «СпецЕко »  у багатоквартирних будинках почали з кінця березня 2020 року. Отже, що повинні знати мешканці міста про роботу КП «СпецЕко»  в умовах карантину та санітарну обробку їхніх будинків?

     Робітники з комплексного прибирання проводять дезінфекцію шляхом  протирання хлорним розчином місць загального користування,  а саме: перил на сходових клітинах, ручок на вхідних дверях, поштових скриньок та завантажувальних клапанів сміттєпровода.

      Проведення робіт із дезінфекції не передбачене “квартплатою”! Мешканці плутають вологе прибирання та дезінфекцію. Кратність проведення миття сходових кліток передбачена тарифом і  становить один раз на місяць.  У зв’язку з ситуацією, що склалася, робітники з комплексного прибирання  докладають зусиль, щоб виконати вологе прибирання частіше, ніж передбачено графіком, отже роблять це безоплатно.

       Переважна більшість робітників з комплексного прибирання (70%) відносяться до передпенсійного  або пенсійного віку.  Як відомо, саме вони перебувають у групі ризику, однак, не зважаючи на це продовжують роботу, наражаючись на небезпеку, щоб захистити здоров’я мешканців нашого міста.    

        Хочемо наголосити, що в умовах постійного тиску і скарг на працівників, вони мають моральне право написати заяви на відпустки за власний рахунок. Тому маємо прохання до мешканців міста: з розумінням ставитися до робітників з комплексного прибирання, які виконують насправді важку фізичну працю.

Начальник дільниці з комплексного прибирання житлового фонду Шик Н.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *